ورود عضویت
دانلود سریال شی هالک She-Hulk: Attorney at Law 2022
0% (0 رای)

توضیحات سریال

سریال شی هالک She-Hulk: Attorney at Law محصول سال 2022 کشور آمریکا می باشد. این سریال توسط کمپانی مارول تولید و کمپانی دیزنی آن را انتشار می دهد. این اثر به شخیصت هالک زن می پردازد. در این اثر از بازیگران مطرحی استفاده شده است. که از میان آن ها می توان به تاتیانا ماسلینی شامل مارک رافولو (Mark Ruffalo)، جمیلا جمیل (Jameela Jamill) و تیم راث (Tim Roth) اشاره کرد.

 

دانلود سریال شی هالک She-Hulk: Attorney at Law 2022

 

کاراکتر شی هالک در دهه 80 میلادی در کمیک های استن لی معرفی شد. او به عنوان عضوی از تیم انتقام جویان با یکی از اعضای گروه اترنال‌ها نیز در ارتباط بود. تفاوت اصلی هالک و هالک مونث در این است که جسیکا می‌تواند پس از تغییر فرم میزان قابل توجهی از شخصیت و هوش را خود حفظ کند.

 

دانلود سریال شی هالک She-Hulk: Attorney at Law 2022

 

سریال شی هالک قرار است در 9 قسمت منتشر شود. و طبق شنیده ها اولین قسمت آن در تاریخ 26 مرداد (17 آگوست) منتشر خواهد شد. این سریال به کارگردانی کت کویرو و آنو ولیا تولید می شود. از نکات مثبت در مورد سریال حضور جسیکا گاو در تیم نویسندگی است. ایشان پیش از این با کار بر روی سریال Rick and Morty به شهرت خوبی رسیده است.

 

دانلود سریال شی هالک She-Hulk: Attorney at Law 2022

 

در خلاصه داستان سریال شی هالک آمده است که : جنیفر والترز یکی از اقوام بروس بنر است و به همین خاطر وقتی در یک سانحه تیراندازی مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و در آستانه مرگ است، بروس مجبور می‌شود مقداری از خون خود را به او بدهد. این موضوع باعث می شود جنیفر به هالک مونث تبدیل شده و وارد دنیای سینمایی مارول می‌شود.

شما می توانید برای تماشا و دانلود این سریال و همچنین جدیدترین و برترین سریال ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید. در ادامه نیز می توانید تیزر این سریال مورد اننتظار را مشاهده کنید.

 

 

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال شی هالک She-Hulk: Attorney at Law 2022 فصل اول قسمت 1 تا 4

نظرات