ورود عضویت
دانلود فیلم شب طلایی Shabe Talaie
0% (0 رای)

توضیحات

فیلم شب طلایی Shabe Talaie محصول سال 1399 کشور ایران می باشد. این اثر در ژانر درام، اجتماعی تهیه و تولید شده است. کارگردانی این اثر را آقای یوسف حاتمی کیا برعهده داشتند. و فیلمنامه آن را هم خود آقای یوسف حاتمی کیا به رشته تحریر درآورده است. البته باید بگوییم نکته ای که در مورد این اثر بسیار جالب است حضور ابراهیم حاتمی کیا به عنوان تهیه کننده آن است. این اثر برای چهملین جشنواره فجر در نظر گرفته شده بود. و در آنجا توانست خوش بدرخشد.

 

دانلود فیلم شب طلایی Shabe Talaie

 

آقای یوسف حاتمی کیا تا پیش از شب طلایی هیچ فیلم بلندی را کارگردانی کرده بودند. ایشان پیش از این تنها کارگردانی تعدادی مستند و فیلم کوتاه را برعهده داشته اند. که از میان آثار ایشان می توان به “چشم جنگ”، “ملاقات شیشه ای” و “بازگشت” اشاره کرد. شب طلایی با توجه به این که شخصیت های زیادی دارد و همچنین یک داستان پیچیده را روایت می کند. برای اولین تجربه کارگردانی بسیار مشکل ساز می تواند باشد. ولی آقای یوسف حاتمی کیا توانسته است از عهده این کار سخت بربیاید.

 

دانلود فیلم شب طلایی Shabe Talaie

 

با توجه به حضور ابراهیم حاتمی کیا به عنوان تهیه کنند این اثر دور از انتظار نمی باشد که بسیاری از مخاطبین منتظر نمایش این اثر باشند. و این موضوع باعث کنجکاوی بسیار از علاقمندان سینما شده است. البته باید گفت که این اثر با آثاری که خود ابراهیم حاتمی کیا کارگردانی می کند بسیار متفاوت است. نه لزوما به خاطر این که درون مایه ای جنگی ندارد. بلکه اساسا یوسف حاتمی کیا سعی کرده است تا اثر خود را با آثار پدرش متمایز کند. به عبارتی سعی کرده است امضای خودش را در اثر مورد نظر قرار دهد.

یوسف حاتمی کیا سعی کرده است با استفاده از بازیگران باتجربه و حرفه ای اولین اثر خود را خوش ساخت کند. البته حضور پدر ایشان در مقام تهیه کننده بسیار کمک کنده بود. زیرا هنرمندان عزیز کشورمان راحت تر می توانستند به خوش ساخت بودن این اثر امیدوار باشند. از بازیگرانی که در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند می توان به بهناز جعفری ، حسن معجونی ، مریم سعادت ، مسعود کرامتی ، یکتا ناصر و مسعود کرامتی اشاره کرد.

 

دانلود فیلم شب طلایی Shabe Talaie

 

در خلاصه داستان فیلم شب طلایی آمده است که : داستان در مورد یک خانواده است که در خانه مادربزرگ جمع می شوند. آن می خواهند برای مادر بزرگ جشن تولد بگیرند. همه چیز خوب پیش می‌رود. تا اینکه داماد خانواده که به دلیل سفر در این مهمانی حضور نداشته سر زده می‌رسد. او شمش طلایش را می‌خواهد که چندین وقت پیش به امانت در خانه مادربزرگ گذاشته بود. و….. شما می توانید برای تماشا و دانلود این فیلم و همچنین جدیدترین و برترین فیلم ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم شب طلایی Shabe Talaie

نظرات