ورود عضویت
دانلود فیلم کوزوو Kosovo
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

فیلم کوزوو Kosovo محصول سال 1400 کشور ایران می باشد. این اثر در ژانر کمدی اجتماعی تهیه و تولید شده است. کارگردانی این فیلم را میثم هاشمی طبا برعهده داشته است. و فیلمنامه آن را هم خود میثم هاشمی طبا بر رشته تحریر در آورده است. آقای حسن کلامی نیز به عنوان تهیه کننده در عوامل این اثر حضور دارند. این فیلم در سال 1401 در سینماها انتشار پیدا می کند.

 

دانلود فیلم کوزوو Kosovo

 

از دیگر آثار آقای میثم هاشمی طبا می توان به آثاری همچون سامورایی، نفس های آرام اشاره کرد. فیلم سامورایی یکی از آثاری بود که در ژانر کمدی ساخته شوده بود و توانسته بود نظرات مثبت منتقدین را به خود جلب کند. حال آقای هاشمی طبا با فیلم کوزوو برگشته است. باید دید که ایشان می تواند با این فیلم موفقیت های قبلی خود را تکرار کند یا نه. برای مشخص شدن این موضوع زمان زیادی باقی نمانده است.

از دیگر عوامل این اثر می توان به آقای مسعود سخاوت دوست اشاره کرد. ایشان موسیقی فیلم کوزوو را تولید کرده اند. و آقای سعادت بسطام به عنوان مدیر جلوه های ویژه در این فیلم مشغول به فعالیت می باشد. تدوین این فیلم در استودیو ایران نوین انجام گرفته است. و آقای هادی زمردیان سرمایه گذار و مجری طرح این اثر می باشد.

 

دانلود فیلم کوزوو Kosovo

 

آقای میثم هاشمی طبا سعی کرده است که در این اثر نیز مانند فیلم سامورایی از بازیگران مطرح کشورمان استفاده کند. که در این امر نیز موفق بوده است. از هنرمندان این اثر می توان به بهاره کیان افشار ، فرهاد آییش ، حمید ابراهیمی ، کورش تهامی ، روشنک گرامی ، سیاوش چراغی پور ، هومن شاهی ، مریم سعادت ، بیوک میرزایی ، بهرام ابراهیمی و فرزین محدث اشاره کرد.

 

دانلود فیلم کوزوو Kosovo

 

در خلاصه داستان فیلم کوزوو بیان شده است که : معدنچیا میگن هرچی بیشتر دنبال الماس بگردی، کمتر پیداش می‌ کنی. به عقیده اونا، الماسه که آدمشو پیدا می‌ کنه. اونه که تصمیم می‌ گیره دست کی بیوفته و رو انگشت کی بشینه… شما می توانید برای تماشا و دانلود این فیلم و همچنین جدیدترین و برترین فیلم ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

 

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در سایت قرار داده می شوند.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم کوزوو Kosovo

نظرات