9.2 /10
دانلود قسمت پنجم 5 سریال ایرانی کلیله و دمنه
0% (0 رای)

توضیحات سریال

سریال ایرانی کلیله و دمنه محصول سال 1401 می باشد. این اثر به کارگردانی و نویسندگی مرضیه برومند تهیه و تولید شده است. این اثر در ژانر خانوادگی و کمدی است و داستان خود را با نمایش عروسکی بیان می کند. این سریال توانسته است نمره 9.2 از 10 را از سایت IMDB کسب کند. البته باید گفت تنها 14 نفر در این امتیاز دهی شرکت کرده اند.

دانلود قسمت پنجم سریال ایرانی کلیله و دمنه

کلیله و دمنه نام یک کتاب است. که در آن حکایت های پندآموز بیان شده است. نام این کتاب از دو شغال گرفته شده است که بیشتر کتاب در مورد داستان های این دو شغال است. ولی این که سریال کلیله و دمنه به این اثر چقدر مرتبط است معلوم نیست. با این حال بیان شده است که در این اثر بیش از 30 شخصیت عروسکی جدید حضور دارند. که صداپیشگی آن ها را هنرمندان خوب کشورمان به عهده می گیرند. با وجود خانم مرضیه برومند در این اثر می توان انتظار یک اثر خوش ساخت را داشت.

دانلود قسمت پنجم سریال ایرانی کلیله و دمنه

طبق اخبار منتشر شده قرار است که سریال کلیله و دمنه از 30 اردیبهشت به نمایش خانگی بیاید. این اثر به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی سیدمصطفی احمدی تولید شده است. و گفته می شود بزرگترین سریال عروسکی ساخت ایران تا به امروز می باشد.

دانلود قسمت پنجم سریال ایرانی کلیله و دمنه

با نزدیک شدن به زمان پخش اولین قسمت از سریال ایرانی شهرک کلیله و دمنه عوامل فیلم تصمیم گرفتن تا یک تیزر از این اثر منتشر کنند. در این تیزر می توانیم با تعدادی از عروسک های این سریال آشنا شویم. همان طور که از تیزر پیداست خانم مرضیه برومند با این سریال به سراغ معضلات اجتماعی رفته و آن ها را در قالب طنز بیان کرده است. باید دید که آیا این سریال عروسکی می تواند مخاطبین را راضی کند یا نه. شما می توانید برای تماشا و دانلود این سریال و همچنین جدیدترین و بهترین سریال ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساسدانلود قسمت پنجم 5 سریال ایرانی کلیله و دمنه

نظرات