دانلود سریال بی گناه فصل اول قسمت 1 تا قسمت 2
0% (0 رای)

توضیحات سریال

سریال بی گناه محصول سال 1401 کشور ایران می باشد. این اثر در ژانر درام، خانوادگی در دست تهیه و تولید است. کارگردانی این اثر را مهران احمدی برعهده داشته است. و فیلمنامه این اثر را هم خود مهران احمدی انجام داده است. آقای مصطفی کیایی به عنوان تهیه کننده این سریال در این مجموعه حضور دارد. از نکات جالب توجه در مورد این اثر این است که آقای مهران احمدی و مصطفی کیانی اولین بار است که در مقام کارگردان و تهیه کننده به یک دیگر همکاری می کنند. طبق اخبار منتشر شده این سریال به دهه ی 60 ایران می رود.

 

دانلود سریال بی گناه فصل اول قسمت 1 تا قسمت 2

 

آقای مهران احدی پیش از این کارگردانی آثاری همچون مصادره و سگ بند را در کارنامه خود دارد. او در این اثر از بازیگران بسیار خوبی استفاده کرده است. حال ایشان در این اثر نیز از بازیگران مطرحی استفاده کرده است. که از میان آن های می توان به ماهور الوند، محسن کیایی، شبنم مقدمی، مسعود رایگان , ویشکا آسایش , مهرانه مهین ترابی, آتیلا پسیانی، نسرین نصرتی و هدیه بازوند اشاره کرد. البته خود ایشان نیز در قامت بازیگر در این اثر به ایفای نقش می پردازد. البته باید متذکر شد که این سریال آقای مهران احمدی با آثار قبلی او متفاوت است. ایشان تا پیش از این بر روی آثار کمدی تمرکز داشته اند. ولی سریال بی گناه اولین اثر ایشان است که درون مایه ای جدی دارد.

 

دانلود سریال بی گناه فصل اول قسمت 1 تا قسمت 2

 

طبق اخبار منتظر شده خلاصه داستان سریال بی گناه به این شرح است : بهمن مردانی برای کشف راز آنچه بیست و پنج سال قبل باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می‌گردد. خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش را در موقعیت تازه‌ای قرار می‌دهد. موقعیتی بسیار عجیب و در ادامه…..  شما می توانید برای تماشا و دانلود این سریال و همچنین جدیدترین و برترین سریال ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

 

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساسدانلود سریال بی گناه فصل اول قسمت 1 تا قسمت 3

نظرات