ورود عضویت
N/A /10
دانلود فیلم ایرانی هناس
0% (0 رای)

توضیحات

فیلم ایرانی هناس محصول سال 1400 می باشد. این فیلم به کارگردانی حسین دارابی تهیه و تولید شده است. این کارگردان تاکنون دو اثر را کارگردانی کرده است. اولین فیلمی که ایشان کارگردانی کرده است مصلحت نام داشت. که داستان در دهه 60 بعد از انقلاب روایت می شد. فیلم هناس دومین فیلمی است که ایشان کارگردانی کرده است. او توانست دیپلم افتخار بهترین کارگردانی اول سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را کسب کند.

 

دانلود فیلم ایرانی هناس

 

نویسندگی فیلم هناس برعهده احسان ثقفی و مهدیه عین اللهی بوده است. و تهیه کنندگی نیز بر عهده محمدرضا شفاه قرار داشته است. هناس اولین بار در 16 بهمن سال 1400 در چلهمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. و توانست نظرات بسیار خوبی در یافت کند. این فیلم همچنین توانسته است نمره 5.5 از 10 را از سایت IMDB کسب کند.

 

دانلود فیلم ایرانی هناس

 

در خلاصه داستان هناس آمده است که : فیلم هِناس در ژانر بیوگرافی ساخته شده و روایت تلاش‌های عاشقانه زنی است. برای بیرون کشیدن زندگی‌اش از تشویش و تلاطم. داستان این فیلم حول محور داریوش رضایی دانشمند هسته ای ایران است. که توسط اسرائیل ترور شد. شما می توانید برای تماشا و دانلود این فیلم و همچنین جدیدترین و بهترین فیلم ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

 

 

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم ایرانی هناس

نظرات