ورود عضویت
N/A /10
دانلود سریال دهن لق Big Mouth 2022
0% (0 رای)

توضیحات سریال

سریال دهن لق Big Mouth 2022 محصول سال 2022 کشور کره ی جنوبی است. این سریال به کارگردانی Oh Choong Hwan تهیه و تولید شده است. این اثر توانسته است نمره 5.5 از 10 را از سایت IMDB کسب کند.

در خلاصه داستان داستان یک وکیل ضعیف را روایت می کند که در یک پرونده قتل گرفتار می شود. او برای زنده ماندن و محافظت از خانواده اش، توطئه بزرگی را در میان طبقات بالای ممتاز حفاری می کند..…از رسانه شیک مووی شما می توانید برای تماشا و دانلود این سریال و همچنین جدیدترین و بهترین فیلم ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

دانلود سریال دهن لق Big Mouth 2022

 

توضیحات سریال :

پارک چانگ هو به عنوان یک وکیل با نرخ برنده تقریباً 10٪ کار می کند. او فردی پرحرف است و به همین دلیل مردم او را دهن لق می نامند. او به طور اتفاقی درگیر یک پرونده قتل می شود و به نوعی به عنوان کلاهبردار نابغه موش بزرگ به حساب می آید. به همین دلیل، پارک چانگ هو خود را در یک وضعیت تهدید کننده زندگی می بیند. در همین حال، گو می هو همسر پارک چانگ هو است و او به عنوان پرستار کار می کند. او دارای ظاهری زیبا و شخصیتی عاقل و شجاع است. او با حمایت مالی و روانی به شوهرش کمک کرد تا وکیل شود. گو می هو متوجه می شود که پارک چانگ هو مظنون به کلاهبرداری نابغه موش بزرگ است و سعی می کند نام شوهرش را پاک کند.

دانلود سریال دهن لق Big Mouth 2022

گزارش شد که فیلمبرداری قرار بود در نیمه دوم سال 2021 شروع شود. Big Mouse در ابتدا تایید شد که در tvN منتشر شود. با این حال، در آوریل 2022، اعلام شد که این سریال در ماه ژوئیه، در شبکه تیلویزیونی MBC در روزهای جمعه و شنبه پخش خواهد شد.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال دهن لق Big Mouth 2022 فصل اول قسمت 1 تا قسمت 6

نظرات