ورود عضویت
N/A /10
دانلود سریال آداماس Adamas 2022
0% (0 رای)

توضیحات سریال

سریال آداماس Adamas 2022 محصول سال 2022 کشور کره ی جنوبی است. این فیلم به کارگردانی Park Seung Woo تهیه و تولید شده است. این اثر توانسته است نمره 5.9 از 10 را از سایت IMDB کسب کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است که : ها وو شین و سونگ سو هیون برادران دوقلو هستند. یکی رمان نویس و دیگری دادستان است. 22 سال پیش وقتی بچه بودند ناپدریشان کشته می شود. اکنون آنها متوجه می شوند که پدر واقعی آنها کسی بوده که ناپدریشان را به قتل رسانده و در شرف مجازات اعدام است….…از رسانه شیک مووی شما می توانید برای تماشا و دانلود این سریال و همچنین جدیدترین و بهترین فیلم ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

دانلود سریال آداماس Adamas 2022

 

توضیحات سریال :

داستان برادران دوقلو را به تصویر می کشد که حقیقت یک حادثه 22 سال پیش را کشف می کنند. آنها با شر بزرگ مبارزه خواهند کرد تا اتهامات قتل پدر بیولوژیکی خود را که به قتل ناپدری آنها متهم شده بود، پاک کنند. آنها با این واقعیت تکان دهنده روبرو می شوند که مقصری که ناپدری آنها را کشته است، پدر بیولوژیکی آنها است. با این حال، پس از شنیدن این که پدرشان که در شرف مجازات اعدام است، به دروغ متهم شده است، حقیقت را تعقیب می‌کنند و رازهای بسیاری را که توسط قدرت عظیم پنهان می‌شود، حفاری می‌کنند.

وو شین یک نویسنده رمان معمایی پرفروش است و سو هیون یک دادستان است. اگرچه آنها شبیه هم هستند، اما شخصیت و رویکرد آنها به مشکلات کاملاً متفاوت است و سعی می کنند با دیدگاه های متضاد پرونده پدر خود را حل کنند.

یون هی سو، یاور وو شین و همسر بزرگترین پسر گروه هاسونگ است. او به عنوان تنها دختر یک مدیر بیمارستان، مانند یک گل در گلخانه بزرگ شد. با این حال، یک روز، او به دلیل یک سری اتفاقات علیه گروه Haesong شورش می کند و مخفیانه به ها وو شین کمک می کند.

کیم سو هی یک خبرنگار شبکه اجتماعی TNN است که رازهایی را از دوقلوها پنهان می کند. او یک خبرنگار درستکار و پرشور است که تماماً در مورد عدالت اجتماعی است و لبخندی دارد که می تواند هر کسی را مجذوب خود کند. او نمی‌تواند از نوشتن گزارش‌هایی درباره بی‌عدالتی خودداری کند، که باعث می‌شود باج‌گیری از طریق اقدامات قانونی برای او عادی شود، اما دلیل خاصی وجود دارد که چرا او در مورد عدالت بسیار مشتاق است.

دانلود سریال آداماس Adamas 2022

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال آداماس Adamas 2022 فصل اول قسمت 1 تا قسمت 13

نظرات