ورود عضویت
دانلود فیلم ابلق Ablagh
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

فیلم ابلق Ablagh محصول سال 1399 کشور ایران می باشد. این اثر در ژانر درام اجتماعی در دست تهیه و تولید است. کارگردانی این اثر را محمد حسین قاسمی برعهده داشته است. محمد حسین قاسمی در این فیلم سعی کرده است در مورد زنان و سکوت آن ها در جامعه صحبت کند. او در این اثر به سکوت در مقابل خشونت، بی احترامی ، تبعیض جنسی، سخت های کار و تعرضاتی که در جامعه به زنان می شود می پردازد. داستان این فیلم حول خانواده ای فقیر در محله ای پایین شهر اتفاق می افتد.

 

دانلود فیلم ابلق Ablagh

 

این اثر از لوکیشن های محدودی بهره می برد. این در حالی است که آثار قبلی این کارگردان دارای لوکشین های متنوعی بود. ولی این امر باعث نشد که این فیلم ضعیف ظاهر شود. و نرگس آبیار در این فیلم توانست با مهارت های بازیگری اش بدرخشد. البته نباید از این موضوع چشم پوشی کرد که فضا سازی در این فیلم خوب رعایت نشده است. فیلم در اطراف شهر تهران اتفاق می افتد. ولی فضاسازی به گونه ای است که انگار در منطقه ای محروم شاهد اتفاقات فیلم هستیم.

 

دانلود فیلم ابلق Ablagh

 

آقای محمد حسین قاسمی شماری از بهترین بازیگران خوب کشورمان را در این فیلم به کار برده است. که از میان آن ها می توان به بهرام رادان، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، مهران احمدی، گلاره عباسی، گیتی معینی، شادی کرم رودی، امین میری، سیاوش حکمت شعار، علی نفیسی، الهه اذکاری، شیماء ملکیان، علی روزبهانی، سارا اردلان، سحر اسدی، الهام حسامی، محبوبه نریمی‌سا، مهتا محدث، هادی آقابزرگی، روح الله آبیار و سعید بیگی اشاره کرد.

 

دانلود فیلم ابلق Ablagh

 

تا این لحظه اطلاعات زیادی در مورد فیلم ابلق در دسترس نمی باشد. ولی طبق شنیده ها داستان در مورد یک زن که در حاشیه‌ شهری بزرگ با همسر و فرزندش زندگی می کند می باشد. و ماجرایی برای آن ها رقم می‌خورد. شما می توانید برای تماشا و دانلود این فیلم و همچنین جدیدترین و برترین فیلم ها به سایت شیک مووی مراجعه کنید.

 

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در سایت قرار می گیرند

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم ابلق Ablagh

نظرات